17 | 01 | 2019

Edu karjääriplaneerimisele pühendatud üritusel!

22. novembril käis meie kooli 11. klassi meeskond Narva Noortekeskuses karjääriplaneerimisele pühendatud üritusel. Üritus oli eesti keeles ja selle kava oli väga rikkalik. Õpilased said üsna palju informatsiooni noorsootöötaja ja karjäärinõustaja elukutsete kohta. Toimus ka ekskursioon Narva Noortekeskuses, milles tutvustati vaba aja veetmise võimalusi Narva Noortekeskuses. Kuuldu põhjal toimus viktoriin, kus meie kooli meeskond (Jevgeni Baranov, Darja Izjumova, Vladislav Makovei, Nikita Kajalin; Valeria Kalugina) sai 1. koha. Üritus lõppes loovülesandega, mis pani õpilasi mõtlema nii Eesti tulevikust kui oma tulevikust Eestis.

Õnnitlen võitjaid ning soovin neile edu eesti keele õppimisel.

Natalja Šubina, Narva Kesklinna Gümnaasiumi õpetaja