26 | 04 | 2024

Palju õnne, Anna Kuldkepp!

27.jaanuaril 2018 toimus Vanalinna Riigikoolis VII üleriigiline Ilukirjandusliku tõlke konkurss. Konkursil olid erinevad kategooriad: sünkroontõlge, ilukirjanduslik tõlge.

Konkursist võtsid osa Tallinna Humanitaargümnaasium, Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium, Kohtla-Järve Tammiku Põhikool, Toila Gümnaasium, Narva Keeltelütseum, Narva Soldino Gümnaasium, Narva Pähklimäe Gümnaasium, Vanalinna Riigikool ja Narva Kesklinna Gümnaasium jne.

Meie kooli 9.e klassi õpilased Anna Kuldkepp ja Kaire Kurs osalesid sellel konkursil 8.-9.klasside rühmas.
2.veebruaril 2018 oli Narva linna Keskraamatukogu aulas pidulik autasustamistseremoonia ja loominguline õhtu Margit Kitleriga (Juhan Liivi Muuseumi giid-pedagoog).

Ja oh üllatust – meie Anna Kuldkepp sai ilukirjanduslikus tõlkes I koha.

Tänan ka neid, kes osalesid meie koolist sellel konkursil ja olid väga tublid!

Eesti keele õpetaja Merle Koppel