16 | 04 | 2024

Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul...

16. veebruaril toimus meie koolis tore üritus Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul, millest võtsid osa keelekümblusklasside õpilased ja meie väikesed sõbrad lasteaedadest „Päikene" ja „Cipollino".

Ürituse eesmärgiks oli tutvuda Narva lasteaedade lapsi Eesti Vabariigi sümbolikaga läbi meisterdamist.

Meie väike pidu lõppes ühistantsu ja ilusa lauluga.

Aitäh kõigile ürituse korraldamises kaasalöönud abilistele ja ka osavõtjatele! Järgmiste kohtumisteni!

Keelekümbluse õpetajad: Oksana Petrova 1.e; Arina Berestova 2.e; Irina Tõšova 2.k; Jevgenia Kirsanova 3.e; Svetlana Popovitš 4.e

16 февраля в нашей школе был организовано мероприятие в честь столетнего юбилея Эстонской республики. Гости приняли участие в четырёх интерактивных уроках, посвященных знакомству с символикой Эстонии, где они также смогли изготовить символы Эстонии своими руками.

День Открытых дверей в нашей школе прошел в теплой дружественной атмосфере. Мы надеемся, что нашим гостям понравилось у нас, что они почувствовали теплоту, заботу и внимание учеников и учителей классов погружения!

Учителя классов погружения: Оксана Петрова 1.e; AАрина Берестова 2.e; Ирина Тышова 2.k; Евгения Кирсанова 3.e; Светлана Попович 4.e