20 | 04 | 2019

TALENDISHOW „BRAVO!“

5. aprillil toimus Narva Kesklinna Gümnaasiumi aulas LAK – õppe kuu raames keelekümblusklasside TALENDISHOW „BRAVO!“. Üritusel esinesid õpilased 1. - 9. eesti ja inglise keelekümblusklassidest. Žürii ette tuli 19 etteastet, mida näitasid õpilased eesti, vene ja inglise keeles. Nad laulsid, tantsisid, võimlesid, maalisid, panid kokku ruubiku kuubikut, esinesid viiuli- ja klaveripaladega, näitasid karate võtteid ja oma osavust drooni juhtimisel. Üritust juhtisid eesti keeles Sofija Krutikova ja Darja Malõškina 8.e klassist, muusika eest vastutas sama klassi õpilane Ivan Bitšaikin.Selleks, et teada saada, kes on ikkagi kõige paremad, kelles on olemas talent. Seda aitasid välja selgitada žürii liikmed. Zürii pingil oli igast keelekümblusklassist üks õpilane, seda 5. kuni 9. klassini.Kõik esinejad olid tublid. Väga raske oli kohti määrata, seepärast olid kõiktalendid nomineeritud ja said tänukirjad. Peale ühistantsu ja ühispildi tegemist läksid kõik osavõtjad kooli sööklasse teed jooma ja torti sööma. See üritus näitas, et meie keelekümblusklassides õpivad tõelised talendid. Väga, väga tublid! Loodame, et järgmisel aastal TALENDISHOW kordub ja näeme laval uusi ja vanu talente.

Keelekümblusklasside õpetajad