22 | 04 | 2018

Dokumendid

Narva munitsipaalkoolide hoolekogude moodustamise ja töö kord

Narva Kesklinna Gümnaasiumi hoolekogu moodustamine

Narva Kesklinna Gümnaasiumile venekeelseks õppeks loa andmisest keeldumine

Hoolekogu tegevuse plaan 2017/2018. õa

Narva Kesklinna Gümnaasiumi hoolekogu koosseis:

Nr Hoolekogu liikme nimi Organisatsiooni esindaja Kontaktandmed
1 Nikolai Burdakov Kooli pidaja esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
2 Natalja Kahur Õppenõukogu esindaja (gümnaasiumi õpetajate esindaja) See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
3 Oksana Nikolajeva Õppenõukogu esindaja (põhikooli õpetajate esindaja) See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
4 Vladislav Rjabinin Õpilasesinduse esindaja
5 Valeria Smirnova Õpilaste esindaja
6 Oksana Belaja Pohikooliopilaste vanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
7 Jelena Fjodorova Gümnaasiumiõpilaste vanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
8 Natalya Nekhorosheva Gümnaasiumiõpilaste vanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
9 Viktoria Sahharova Vilistlaste esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
10 Marina Degel Kooli toetava organisatsiooni esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
11 Ljubov Jefimova Kooli toetava organisatsiooni esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Vastavalt põhikooli-ja gümnaasiumiseaduse § 73 lõikele 11 õpilasel ja vanemal on õigus pöörduda kooli hoolekogu poole õpetamist ja kasvatamist puudutavate vaidlusküsimuste korral.

Hoolekogu poolt vastu võetud otsused on avalikud ning asjast huvitatud isikul on õigus nendega koolis tutvuda (pöörduda kooli sekretäri poole).

Hoolekogu protokollid:

2014-2015.õ.a