16 | 12 | 2018

Narva munitsipaalkoolide hoolekogude moodustamise ja töö kord

Narva Kesklinna Gümnaasiumi hoolekogu moodustamine

Narva Kesklinna Gümnaasiumile venekeelseks õppeks loa andmisest keeldumine

Hoolekogu tegevuse plaan 2018/2019. õa

Narva Kesklinna Gümnaasiumi hoolekogu koosseis:

Nr

Hoolekogu liikme nimi

Organisatsiooni esindaja

Kontaktandmed

Nikolai Burdakov

Kooli pidaja esindaja

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Natalja Kahur

Õppenõukogu esindaja (gümnaasiumi õpetajate esindaja)

Oksana Nikolajeva

Õppenõukogu esindaja (põhikooli õpetajate esindaja)

Ksenia Lukova

Õpilasesinduse esindaja

Diana Ridiger

Õpilaste esindaja

Oksana Belaja

Põhikooliõpilaste vanemate esindaja

Natalja Orava

Gümnaasiumiõpilaste vanemate esindaja

Natalya Nekhorosheva

Gümnaasiumiõpilaste vanemate esindaja

Viktoria Sahharova

Vilistlaste esindaja

Marina Degel

Kooli toetava organisatsiooni esindaja

Ljubov Jefimova

Kooli toetava organisatsiooni esindaja

Vastavalt põhikooli-ja gümnaasiumiseaduse § 73 lõikele 11 õpilasel ja vanemal on õigus pöörduda kooli hoolekogu poole õpetamist ja kasvatamist puudutavate vaidlusküsimuste korral.

Hoolekogu poolt vastu võetud otsused on avalikud ning asjast huvitatud isikul on õigus nendega koolis tutvuda (pöörduda kooli sekretäri poole).

Hoolekogu protokollid:

2014-2015.õ.a