12 | 04 | 2021

2019/2020.õa lend

9.E klassijuhataja Merle Koppel

1. Aga Rihard

2. Batarina Darja

3. Borodacheva Anastassija

4. Gromov Artur

5. Kukk Nikita

6. Larchenko Jelizaveta

7. Lilleorg Aleksandr

8. Luga Karin-Annika

9. Makovey Stanislav

10. Malinina Marta

11. Malõšev Daniil

12. Matrossov Deniss

13. Olenevitš Jelizaveta

14. Pihlakas Erik

2018/2019.õa lend

9.E klassijuhataja Maria Jaksina

1. Ahu Eleonora

2. Bolshakov Vadim

3. Humonen Kristina

4. Hussu Anna

5. Kalaud Alyona

6. Lichtenberg Georg

7. Lopatti Anastassia

8. Lütter Allan

9. Makarova Anna

10. Mihhejeva Alina

11. Ots Sandra

12. Pihlakas Mark

13. Rohi Alina

14. Roop Diana

15. Sinjagovskaja Sofija

16. Solovjova Anna

2017/2018.õa lend

9.E klassijuhataja Jelena Žigalova

1. Horohordina Kristina

2. Kaletina Anastassia

3. Koroljova Ksenija

4. Kuldkepp Anna

5. Kurs Kaire

6.Lambing Margus

7. Lebedev Pjotr

8. Morozova Sofia

9. Männe Katrin

10.Orava Vladimir

11. Prokopieva Anna

12. Romanov Dmitri

13.Sergejev Sergei

14.Soboleva Kristina

15. Stojunin Jakov

16. Tšentõrjova Aljona

17. Tšistjakova Veronika

18. Šabarova Alina

2016/2017.õa lend

9.E klassijuhataja Larissa Vangonen

1. Antonova Alisa

2. Batarina Diana

3. Blinova Anastassia

4. Bohhanova Ksenia

5. Danilina Eva

6. Izmailov Vadim

7. Jefimova Taissia

8. Jegorova Aleksandra

9. Lartšenko Viktor

10. Latõntseva Jekaterina

11. Mustonen  Martin

12. Noorkõiv  Karin

13. Pajuni Angelina

14. Rjabinin Vladislav

15. Skrinda Daniil

16. Tee Daniil

17. Volter Kaisa

18. Zelinski Mark

2015/2016.õa lend

9.E klassijuhataja Larissa Vangonen

1. Aleksandrova Anastassia

2. Artjuhh Nikolai

3. Han Darja

4. Jemeljanov  Dmitri

5. Kalugina Valeria

6. Makovei Vladislav

7. Maksimova Arina

8. Movtšan Angelina

9. Nõmm Indrek

10. Nõmmiste Vlada-Valeria

11. Petrov Sergei

12. Popova Anastassia

13. Raznotovskaja Anastassia

14. Repp Ksenia

15. Rõzikov Martin

16. Uljanova Anna

17. Ussenko Maksim

18. Vasiliev Pavel

2014/2015.õa lend

9.E klassijuhataja: Larissa Vangonen

1. Bers Elvira

2. Bortsov Jaroslav

3. Fjodorova Eleonora

4. Hamitskaja  Varvara

5. Hanmamedov German

6. Ille Nikita

7. Lobanova Ruta

8. Mahmutova Dinara

9. Matto Kirill

10. Misnik Anna

11. Obidina Emilia

12. Rikas Janek

13. Safronov Ivan

14. Tarassova  Isabella

15. Zubova Anastassia

2013/2014.õa lend

9.E klassijuhataja: Helle Kuldsepp

1. Aurika Kolossovskaja

2. Aleksei Krutov

3. Viktoriya Leshko

4. Gulnara Nadzhafova

5. Igor Prishvitsyn

6. Arina Pyattoeva

7. Veronika Semenova

8. Deniss Simonov

9. German Sinjavski

10. Ivan Solovjov

11. Ilja Starodubtsev

12. Roman Zakirov