22 | 06 | 2018

Narva Kesklinna Gümnaasiumi andmed rahvusvahelistel võistlustel edukalt osalenud õpilaste kohta (2012/2017.õa)

Kuupäev

Võistluse / ürituse nimetus

Tase

Tulemus

Õpilane / õpilased 

Õpetaja / õpetajad 

02.12.2016

Robotex 2016

Rahvusvaheline

5-8.koht / Lego Sumo

Bolšakov Vadin
Pihlakas Mark

Vladimir Runin

19.10.2016

Euroscola fotokollaažikonkursi "Euroopa tulevik"

Rahvusvaheline

1.koht

Bortsov Jaroslav

Tatjana Sonina

29.04.2016

Kaasmaalaste rahvusvahelised mängud

Rahvusvaheline

2.koht

Garanin Aleksei

Vladimir Žavoronkov

24.04.2016

"Pilk" фотофестиваль "Взгляд"

Rahvusvaheline

2.koht

Trofimov Oleg

Tatjana Sonina

05.12.2015

Robotex 2015

Rahvusvaheline

2.koht / Linna labimine

Garanin Aleksei
Zelinski Mark
Tee Daniil

Vladimir Runin

18.04.2015

Võru Roboti Tsõõr ja RoboMiku lahing 2015

Rahvusvaheline

Eripriis

Zelinski Mark
Tihhomirov Konstantin

Vladimir Runin

18.04.2015

Võru Roboti Tsõõr ja RoboMiku lahing 2015

Rahvusvaheline

1. ja 2.koht / Lego Sumo

Demišin Kirill
Kotšetov Aleksandr

Vladimir Runin

19.11.2014

Robotex 2014

Rahvusvaheline

1.koht / Lego Sumo

Demišin Kirill
Kotšetov Aleksandr

Vladimir Runin

17.11.14

14 Euroopa noorte meistrivõistlused välkmales

Rahvusvaheline

1.koht

Sinitsõna Anastassia

Mihhail Tereštšuk, Vladimir Žavoronkov

15-16.11.2014

14 Euroopa noorte meeskondlikud meistrivõistlused kiirmales

Rahvusvaheline

3.koht

Garanin Aleksei

 Vladimir Žavoronkov

15-16.11.2014

14 Euroopa noorte meeskondlikud meistrivõistlused kiirmales

Rahvusvaheline

2.koht

Aga Rihard

Mihhail Tereštšuk, Vladimir Žavoronkov

15-16.11.2014

14 Euroopa noorte meeskondlikud meistrivõistlused kiirmales

Rahvusvaheline

2.koht

Sinitsõna Anastassia

Mihhail Tereštšuk, Vladimir Žavoronkov

14.11.2014

14 Euroopa noorte meistrivõistlused maleülesannete lahendamises

Rahvusvaheline

1.koht

Sinitsõna Anastassia

Mihhail Tereštšuk, Vladimir Žavoronkov

19-28.10.2014

XXIV Euroopa klassikalise male noorte esivõistlused

Rahvusvaheline
Batuumi (Gruusia)

3.koht

Sinitsõna Anastassia

Mihhail Tereštšuk, Vladimir Žavoronkov

4-5.10.2014

Sankt-Peterburgi meeskonna esivõistlused laste maleklubide seas

Rahvusvaheline

3.koht

Ivanov Platon-Jan

Mihhail Tereštšuk, Vladimir Žavoronkov

27-29.09.2014

Robofinist 2014, Sankt-Peterburg

Rahvusvaheline

2.koht / Эстафета

Demišin Kirill
Kotšetov Aleksandr
Kolesnikov Egor

Vladimir Runin

18.04.2013

Rahvusvaheline konkurss "Kindlus kindluses“ (makettide konkurss)

Rahvusvaheline 

2. koht

Ilja Bušeiko, Kristina Muravjova (7.B)

Tatjana Sonina

Auhinna-saajad

Sergei Petrov, Anna Uljanova (6.E)

Auhinna-saajad

Deniss Badajev (1.B), Timofei Jerohhin (1.B)

Svetlana Petrova

02.03.2013 

Rahvusvaheline konkurss "Vene karuke" -kirjandus 

Rahvusvaheline 

3. koht piirkonnas

Ilona Fjodorova ( 3.A),

Anna Kurman

2. koht piirkonnas

Aleksandr Juškov (10.A), Jelizaveta Markovskaja (4.A)

Galina Smirnova, Natalja Nikolajevskaja

1. koht piirkonnas

Oleg Nikulin (10.A)

Galina Smirnova

08.02.2013

Rahvusvaheline laste loomilinguline konkurss "Minu pere kombed"

Rahvusvaheline

2. koht

Anzelika Konovalova (2.А)

Nadezda Burikova

02.02.2013

 

Sankt-Peterburi Riikliku Ülikooli olümpiaad

 

Rahvusvaheline

 

Võitja

Dmitri Stepanov (11.A)

Tatjana Sedova

Auhinna-saajad

Julia Sizova (11.A)
Uljana Skripkina (12.A)
Aleksandr Juškov (10.A)

Tatjana Sedova

08.11.2012

Rahvusvaheline Puškini joonistus-konkurss

Rahvusvaheline

Auhinna-saajad

Darja Malõškina, Alana Konjahhina, Sofija Krutikova, Sofija Vassiljeva (1.Е)

Arina Berestova

01.11.2012

IX rahvusvaheline Puškini konkurss „Taas olen ma Teie, oh noored sõbrad!", nominatsioonis „Näitleja“

Rahvusvaheline

1. koht

Marta Muravjova (2.А)

Nadežda Burikova

2. koht

Akim Muravjov (2.А)
Anželika Konovalova, (2.А)

Nadežda Burikova

IX rahvusvaheline Puškini konkurss „Taas olen ma Teie, oh noored sõbrad!",

 nominatsioonis “Kunstnik”

1. koht

Alina Lerner (9.A)

Tatjana Sonina

2. koht

Aljona Belaja (11.A)

Tatjana Sonina

Diplom auhinnalise koha eest

Irina Ruskul (1.B)

Svetlana Petrova

21.09.2012

Lastejoonistuste konkurss „Narva ja Ivangorod: ühendatud piiriga"

Rahvusvaheline

1. koht

Liivika Filippova (2.A)

Nadežda Burikova

Diplom auhinnalise koha eest

Deniss Badajev (1.B)

Svetlana Petrova