28 | 05 | 2017

Tervisenõukogu

Tervist edendavate ürituste plaan 2015/2016.õa

Tervisenõukogu liikmed:

1. Tatjana Sedova - tervisenõukogu esimees, bioloogia õpetaja,  t See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

2. Jelena Skvortsova  - tööõpetuse õpetaja, j See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

3. Irina Krot  - psühholoog,  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

4. Jekaterina Boiko - eripedagoog,   See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
5. Vladimir Žavoronkov - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

6. Jelena Zorin  - kooli medõde,  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

7. Svetlana Popovitš- eesti keele õpetaja, tervisenõukogu sekretär, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

8. Marina Gusseva- See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

9. Jevgeni Žigalov - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Narva Kesklinna Gümnaasiumi koostööpartnerid tervise edendamise valdkonnas:

1. Narva Linnavalitsuse Linnaarstiteenistus
2. Tervise Arengu Instituut
3. Narva AMOR keskusHaigla 6, Narva

Seadusandlus tervise edendamise valdkonnas:
1. Riigikogu 14.06.1995.a Rahvatervise seadus
2. Sotsiaalministri 27.03.2001.a määrus nr 36 „Tervisekaitsenõuded kooli päevakavale ja õppekorraldusele"
3. Sotsiaalministri 15.01.2008.a määrus nr 8 „Tervisekaitsenõuded toitlustamisele koolieelses lasteasutuses ja koolis"
4. Narva Linnavolikogu 15.03.2007.a määrus nr 9 "Narva linna munitsipaalkoolide õpilaste koolilõuna toetuse kasutamise tingimused ja kord"