23 | 04 | 2024

ISADEPÄEV NARVA KESKLINNA GÜMNAASIUMIS

11. novembril toimus Narva Kesklinna Gümnaasiumis isadepäevale pühendatud üritus. Üritusele olid kutsutud Narva linna koolide 11. klasside õpilased. Meie kutsele vastasid Vanalinna Riigikool, Pähklimäe Gümnaasium, Kreenholmi Gümnaasium, Soldino Gümnaasium. Koos meie kooli 11. A klassi õpilastega tutvusid nad huvitava temaatilise esitlusega ning täitsid erinevaid loomingulisi ülesandeid.

Lastele oli pakutud neli konkurssi:vastata viktoriini küsimustele, koostada isadepäeva õnnitlus, kirjeldada isa ja tõlkida luuletus vene keelest eesti keelde.Kõik õpilased olid väga tublid ja täitsid õhinaga ülesandeid. Ürituse lõpus autasustati kõiki diplomitega.

Üritust valmistasid ette ja viisid läbi Narva Kesklinna Gümnaasiumi õpetajad Natalja Kahur ja Svetlana Sergejeva.