25 | 04 | 2024

Koolivahelised meistrikorvpallivõistlused

Teisipäeval, 15. novembril ning neljapäeval, 24 novembril toimusid Narvas traditsioonilised koolivahelised korvpallivõistlused. Üritusest võtsid osa Narva Kreenholmi Gümnaasiumi, Narva Soldino Gümnaasiumi, Narva Pähklimäe Gümnaasiumi ja Narva Kesklinna Gümnaasiumi õpilased.

Meie vanem võistkond, mille koosseisu kuulusid Ruta Lobanova –kapten ja parim võistluste mängija (11.A.kl.), Vlada Nõmmiste (10.A.kl) , Anastassia Merkulova (10.A.kl.), Marika Abramova (10.A.kl.), Kristiina Piirak (10.A.kl.), Maria Djuna (11.A.kl.), Marika Bernhardt (11.A.kl.), Anastassia Smirnova (10.A.kl.) sai auhinnalise teise koha. Tublid!

Võistlus algas õpilaste soojendusega. Kõik sportlased olid väga aktiivsed ja tähelepanelikud, täitsid õpetaja eesmärke suure püüdlikuse ja hea meelega. Ürituse lõpus olid rahul meie kooli õpilased võistluste tulemusega. Igaüks sai medalit ja kool sai uut ilusat karikat.

Suur tänu õpilastele ja nende õpetajatele eduka osavõtu eest!

Narva Kesklinna Gümnaasiumi kehalise kasvatuse õpetajad