26 | 04 | 2024

Jõulukontsert.

13.detsembril toimus meie koolis keelekümblusklasside Jõulukontsert. Külalisteks olid lapsed lasteaedadest Päikene ja Kakuke. Õpilaste lapsevanemad tulid kontserdile ka. Ürituse valmistasid ette keelekümblusklasside õpetajad Arina Berestova, Jevgenia Kirsanova ja Marta Artemjeva. Kontserdi alguses esinesid koolieelikud lasteaiast Kakuke, siis esinesid õpilased 1.E, 2.E, 3.E, 5.E ja 6.E klassist. Nad laulsid eesti laule talvest ja jõuludest, tantsisid päkapikkude tantse ning laulsid jõulukaraoket . Kontserdi lõpus nii väikesed kui ka suured lapsed tantsisid ühistantsu. Mälestuseks said koolieelikud kingitused, mille algkooli õpilased tegid tööõpetuse tundides. Kontsert toimus eesti keeles ja meeldis kõigile.