25 | 04 | 2024

Ekskursioon Tallinna

Detsembris 2.а, 2.b, 2.с ja 3.с klasside õpilased käisid põneval reisil Tallinnas. Lapsed külastasid loodusmuuseumi, kust said uusi teadmisi mitte ainult Eesti loomadest, vaid ka teiste riikide elusolenditest.

Lastele meeldis ka väga martsipanigaleriis. Nad vaatasid näitust martsipani kujudest ja meisterdasid ka enda kätega originaalseid asju sellest magusast materjalist.

Ekskursiooni lõpus külastasid lapsed Raekoda, nägid põhjapõtru ja said ka väikeseid kingitusi jõuluvanalt.

2.а, 2.b, 2.с ja 3.с klasside õpetajad

Экскурсия в Таллинн

В декабре учащиеся 2 а, 2 в, 2 с и 3 с классов совершили увлекательное путешествие в город Таллинн. Дети посетили музей природы, где смогли расширить свои знания не только о животных Эстонии, но и об обитателях других стран.

Очень понравилось и в галерее марципана. Ученики посмотрели выставку марципановых фигур и своими руками смастерили оригинальные поделки из этого необычного сладкого материала.

В завершении экскурсии дети побывали на Ратушной площади, увидели северных оленей и даже получили небольшие подарки от деда Мороза.

Учителя 2 а, 2 в, 2 с и 3 с классов.