26 | 04 | 2024

Talvine vaatemäng 2013

6 . detsembril 2013. aastal toimus Narva Laste Loomemajas kostüümide konkurss mittetraditsioonilistest materjalidest rahvusvahelise festivali „Talvine vaatemäng" raames. Selles osalesid Narva koolide, Narva Laste Loomemaja kunstistuudio ja Sankt-Peterburi õpilased. Konkursil oli esitatud 21 kollektiivset ja individuaalset tööd. Žürii hindas mudeli või kollektsiooni loomingulisuse originaalsust, vaatemängulisust, näitlikkust, üldkuju ja stiili. Meie gümnaasiumi 7.В klassi õpilased Anastassia Merkulova ja Anastassia Krot said nooremas vanuserühmas I koha (12 — 14 aastat) enda kollektiivse töö eest "Naised Šibi-Šik"
Õnnitleme noori modelleerijaid ja soovime ka edaspidi loomingulist edu!

Зимняя феерия 2013

6 декабря 2013 года в Нарвском Доме детского творчества в рамках международного фестиваля «Зимняя феерия 2013» состоялся конкурс костюмов из нетрадиционных материалов. В нем приняли участие учащиеся нарвских школ, арт-студии Нарвского Дома детского творчества и Санкт-Петербурга. На конкурс была представлена 21 коллективная и индивидуальная работа. Жюри оценивало оригинальное творчество, зрелищность, артистизм, общий образ и стиль модели или коллекции. Ученицы 7В класса нашей гимназии Анастасия Меркулова и Анастасия Крот заняли 1 место в младшей возрастной группе (12 — 14 лет) со своей коллективной работой "Naised Šibi-Šik"
Поздравляем юных модельеров и желаем им дальнейших творческих успехов!