25 | 04 | 2024

Tund loomingulises töötoas

14. aprillil 3.B klassi õpilased koos õpetaja Galina Bojarovaga võtsid vastu lapsi lasteaiast „Kakuke". Nad viisid läbi tundi loomingulises töötoas, mis oli pühendatud lihavõttepühadele. Kolmanda klassi õpilased jutustasid väikestele selle püha ajaloost ja traditsioonidest. Lapsed mängisid lihavõttepühade rahvusmänge, osalesid konkurssides. Põnevusega meisterdasid pühadekaarte. Isegi selline lühiajaline kohtumine sai sõpruse alguseks. Me ootame hea meelega tulevaste esimeste klasside õpilasi meie kooli.

Занятие в творческой мастерской

14 апреля ученики 3 В класса вместе с учителем Галиной Бояровой встречали детей из детского сада «Kakuke». Они провели занятие в творческой мастерской, посвящённое Пасхе. Третьеклассники рассказали малышам об истории и традициях этого праздника. Дети играли в народные пасхальные игры, участвовали в весёлых конкурсах. С увлечением мастерили праздничные открытки. Даже эта короткая встреча послужила началом дружбы ребят. Мы с удовольствием будем ждать будущих первоклассников в нашей школе.