29 | 03 | 2024

Ida Virumaa spordiviktoriin

Meie kooli 12.a klassi õpilane Anna Krushatina jõudis spordiviktoriinis 1. kohale! Ta sai kõige rohkem punkte. Spordiviktoriini eesmärgiks oli Eesti ja Ida-Virumaa spordi reklaamimine ja populariseerimine noorte hulgas. Osalesid üldhariduskoolide, kõrgkoolide, kutsekoolide ja muude haridusasutuste õpilased (kokku 63 osalejat). Viktoriin toimus 2015. aasta märtsis-aprillis internetikeskkonnas.

Vitoriin toimus neljas etapis: kaks märtsis ja kaks aprillis (iga kuu alguses ja lõpus). Iga etapp koosnes 10 küsimusest. Mõtlemisaega oli 10 minutit. Selle aja jooksul tuli kirjutada või välja valida õiged vastused ja saata e-aadressile. Oli lubatud hilinemine 10 sekundit. Vastused, mis saadeti hiljem, tühistati.

Auhinnad ja diplomid said need õpilased, kes saavutasid 1. kuni 6. koha. Parimate autasustamine toimub 2015. a mais Kohtla-Järve Valges saalis, kus toimub fotonäituse avamine, mis on pühendatud spordiportaali Sekundomer.ee 10 aastapäevale. Täname huvi eest aine vastu ning eduka esinemise eest!

Kehalise kasvatuse õpetaja Marina Gussevа