19 | 04 | 2024

Võrkpallihooaja tulemused

Veebruaris osalesid meie gümnaasiumi õpilased Narva linnavõrkpallivõistlustel, mille raames nad võistlesid kahes vanuseklassis 7.-9.kl.( rühm B) ning 10.-12. kl.(rühm A). Selle aasta kahe võistluse käigus näitasid oma võrkpallioskusi rühma B tüdrukud ja saavutasid 1.koha.

Võistkonna koosseis – Valeria Nilova (kapten) 9.B kl., Julia Varsavskaja 9.A kl., Tatiana Zahharova 9.A kl., Kristiina Sviridova 8.B kl., Varvara Jermolajeva 7.C kl., Tatiana Pautova 8.A kl., Uljana Jermolajeva 9.A kl.Vorkpall 1koht2

Gümnaasiumi tüdrukud esinesid edukalt ja said pingiliste mängude käigus medalid 2. koha eest.

Naistevõiskonna liiged: Irina Vassiljeva (kapten) 12.A kl., Liilia Nitsik 10.A kl., Raisa Blat 11.A kl., Ksenia Salõhhova 12.A kl., Alla Fjodorova 10.A kl., Karina Ivantsova 10.A.kl., Zarjana Sang 12.A.kl.
Teie õpetajad tunnevad uhkust teie üle!!

Eritänu 12. klassi tüdrukutele, kes kolme aasta jooksul esindasid meie kooli võrkpallivõistlustel!

Kehalise kasvatuse õpetajad