20 | 04 | 2024

KaladeKalade rändepäeva joonistusvõistlus

16. mail oli kalade rändepäev. Selle tähistamiseks korraldatud rahvusvahelisele joonistusvõistlusele saadeti Eestist 1136 lasteaia- ja koolilapse pilti 158-st erinevast haridusasutusest üle Eesti.

4.E klassi õpilased osalesid aktiivselt antud joonistusvõistlusel. Võistluse reeglite järgi tegid õpilased illustratsioonid vabalt valitud tehnikas. Joonistatud kalad olid siirdekalad nagu angerjas, atlandi tuur, meriforell, lõhe, ogalik, merisutt jt. Kalade kujutamine oli väga meisterlik ja värvikas.

Kalade rändepäeva joonistusvõistlusel märgiti 5-11 aastaste osalejate tööde hulgas ära 4.E klassi õpilase Varvara Upadõševa pilt „Tore kala“. Zürii hinnangul on see väga hea terviklik töö, väga hea tehnika ja teostusega. Varjale saadeti tänukiri Keskkonnaameti poolt.

Palju õnne, Varvara!

Suur, suur tänu kõigile osalejatele!

4.E klassi õpetaja Arina Berestova