19 | 03 | 2024

Narva munitsipaalkoolide hoolekogude moodustamise ja töö kord

Narva Kesklinna Kooli hoolekogu moodustamine

Hoolekogu tegevuse plaan 2023/2024. õa

Hoolekogu liikmete kontaktandmed (uuendatud koosseis) 2023/2024.õa

Nimi

Organisatsioonide esindajad

e-aadress

Natalia Umarova

Kooli pidaja esindaja

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Natalja Šubina

Õppenõukogu esindaja

Irina Tõšova

Põhikooli õpetajate esindaja

Anastasija Iljina

Õpilasesinduse esindaja

+372 58255662 - 7A

Olga Vangonen

Põhikooli õpilaste vanemate esindaja

Oksana Belaja

Põhikooli õpilaste vanemate esindaja

Sergei Gorlatš

Vilistlaste esindaja

Viktoria Sahharova

Vilistlaste esindaja

Oksana Korbut-Fedulova

Kooli toetavate organisatsiooni esindaja

Vastavalt põhikooli-ja gümnaasiumiseaduse § 73 lõikele 11 õpilasel ja vanemal on õigus pöörduda kooli hoolekogu poole õpetamist ja kasvatamist puudutavate vaidlusküsimuste korral.

Hoolekogu poolt vastu võetud otsused on avalikud ning asjast huvitatud isikul on õigus nendega koolis tutvuda (pöörduda kooli sekretäri poole).