26 | 09 | 2022

Narva munitsipaalkoolide hoolekogude moodustamise ja töö kord

Narva Kesklinna Gümnaasiumi hoolekogu moodustamine

Narva Kesklinna Gümnaasiumile venekeelseks õppeks loa andmisest keeldumine

Hoolekogu tegevuse plaan 2021/2022. õa

Hoolekogu liikmete kontaktandmed (uuendatud koosseis) 2021/2022.õa

Nr

Hoolekogu liikme nimi

Organisatsiooni esindaja

Kontaktandmed

Jana Kondrašova

Kooli pidaja esindaja

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Natalja Šubina

Kooli toetava organisatsiooni esindaja

Oksana Korbut-Fedulova

Kooli toetava organisatsiooni esindaja

Vastavalt põhikooli-ja gümnaasiumiseaduse § 73 lõikele 11 õpilasel ja vanemal on õigus pöörduda kooli hoolekogu poole õpetamist ja kasvatamist puudutavate vaidlusküsimuste korral.

Hoolekogu poolt vastu võetud otsused on avalikud ning asjast huvitatud isikul on õigus nendega koolis tutvuda (pöörduda kooli sekretäri poole).