22 | 01 | 2022

Narva munitsipaalkoolide hoolekogude moodustamise ja töö kord

Narva Kesklinna Gümnaasiumi hoolekogu moodustamine

Narva Kesklinna Gümnaasiumile venekeelseks õppeks loa andmisest keeldumine

Hoolekogu tegevuse plaan 2021/2022. õa

Hoolekogu liikmete kontaktandmed (uuendatud koosseis) 2021/2022.õa

Nr

Hoolekogu liikme nimi

Organisatsiooni esindaja

Kontaktandmed

Nikolai Burdakov

Kooli pidaja esindaja

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Natalja Šubina

Õppenõukogu esindaja (gümnaasiumi õpetajate esindaja)

Natalja Nikanorova

Õppenõukogu esindaja (põhikooli õpetajate esindaja)

Tel. 3569554

Ksenia Lukova 10.a

Õpilasesinduse esindaja

Milana Begunova 8.e

Õpilaste esindaja

Oksana Belaja

Gümnaasiumiõpilaste vanemate esindaja

Olga Vangonen

Põhikooliõpilaste vanemate esindaja

Viktoria Sahharova

Vilistlaste esindaja

Sergei Gorlatš

Vilistlaste esindaja

Beata Lamauskaite

Kooli toetava organisatsiooni esindaja

Oksana Korbut

Kooli toetava organisatsiooni esindaja

Vastavalt põhikooli-ja gümnaasiumiseaduse § 73 lõikele 11 õpilasel ja vanemal on õigus pöörduda kooli hoolekogu poole õpetamist ja kasvatamist puudutavate vaidlusküsimuste korral.

Hoolekogu poolt vastu võetud otsused on avalikud ning asjast huvitatud isikul on õigus nendega koolis tutvuda (pöörduda kooli sekretäri poole).