18 | 08 | 2017

Hoolekogu

Narva munitsipaalkoolide hoolekogude moodustamise ja töö kord

Narva Kesklinna Gümnaasiumi hoolekogu moodustamine

Narva Kesklinna Gümnaasiumile venekeelseks õppeks loa andmisest keeldumine

Hoolekogu tegevuse plaan 2016/2017. õa

Narva Kesklinna Gümnaasiumi hoolekogu koosseis:

Nr Hoolekogu liikme nimi Organisatsiooni esindaja Kontaktandmed
1 Natalia Umarova Kooli pidaja esindaja

2 Natalja Kahur (sekretär) Õppenõukogu esindaja (gümnaaasiumi õpetajate esindaja) See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
3 Oksana Nikolajeva (esimees) Õppenõukogu esindaja (põhikooli õpetajate esindaja) See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
4 Aleksandra Gergeljuk Õpilasesinduse esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
5 Oksana Burjakova Õpilaste esindaja

6 Marina Sinitsõna Põhikooliõpilaste vanemate esindaja

7 Jelena Fjodorova Põhikooliõpilaste vanemate esindaja

8 Natalya Nekhorosheva Gümnaasiumiõpilaste vanemate esindaja

9 Ksenija Frolova (aseesimees) Vilistlaste esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
10 Marina Tihhomirova Kooli toetava organisatsiooni esindaja

11 Anastassia Jakovleva Kooli toetava organisatsiooni esindaja

Vastavalt põhikooli-ja gümnaasiumiseaduse § 73 lõikele 11 õpilasel ja vanemal on õigus pöörduda kooli hoolekogu poole õpetamist ja kasvatamist puudutavate vaidlusküsimuste korral.

Hoolekogu poolt vastu võetud otsused on avalikud ning asjast huvitatud isikul on õigus nendega koolis tutvuda (pöörduda kooli sekretäri poole).

Hoolekogu protokollid:

2014-2015.õ.a 2015-2016.õ.a 2016-2017.õ.a.