19 | 07 | 2018

Narva Kesklinna Gümnaasiumi õpetaja vaba ametikoha täitmise konkursi läbiviimise kord/Порядок проведения конкурса на замещение вакантной должности в Нарвской Кесклиннаской гимназии

Narva Kesklinna Gümnaasiumi tööpakkumine

2018/2019.õa on olemas järgmised vakantsed kohad:

- Eesti keele õpetaja - täiskoormus

- Eesti keele õpetaja - täiskoormus (põhitöötaja lapsehoolduspuhkuse ajaks)

- Inglise keele õpetaja - täiskoormus

- Loodus-ja inimeseõpetuse õpetaja (0,5 koormust) - eesti keeles

- Tehnoloogiaõpetuse õpetaja (poistele) - eesti keeles

- Rütmika ja kehalise kasvatuse õpetaja - eesti keeles

- Eripedagoog - täiskoormus

- Hariduslike erivajadustega õpilaste klassi/rühma õpetaja- täiskoormus

- Projektijuht - täiskoormus

Keelenõuded eripedagoogile ja hariduslike erivajadustega õpilaste klassi/rühma õpetajale: eesti keele oskus B2 tasemel.

Keelenõuded projektijuhile: eesti keele oskus C1 tasemel või kõrgtasemel, inglise keele oskus vähemalt B2 tasemel.

Keelenõuded inglise keele õpetajatele ja eesti keeles õpetavate õpetajatele: eesti keele oskus C1 tasemel või kõrgtasemel. Nõutav kvalifikatsioon: kvalifikatsiooni vastavus HTM-i kehtestatud nõuetele (haridusministri 29.08.2013.a määrus nr 30 § 3, 4)
Kasuks: erialane töökogemus haridusasutuses.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid: CV (koos läbitud täiendkoolituste loeteluga); isikut tõendava dokumendi koopia; avaldus direktori nimele (eesti keeles); eesti keele tasemeeksami tunnistuse koopia; haridust ja teaduskraadi kinnitava dokumendi koopia; konkursist osavõtja poolt oluliseks peetavad muud materjalid.

Dokumendid esitada hiljemalt 15.juuniks 2018 gümnaasiumi kantseleisse tööpäeviti kella 8.00-st kuni 16.00-ni või saata tavapostiga (Narva Kesklinna Gümnaasium, Puškini 29, 20305, Narva) või e-posti teel aadressidele See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  (märgusõnaga „Konkurss")

Lisainformatsioon: tel 3569550, 3569551