26 | 09 | 2022

Narva Kesklinna Gümnaasiumi õppealajuhataja, õpetaja, tugispetsialisti ja teiste õppe-kasvatusalal töötavate isikute ametikohtade täitmiseks korraldatava konkursi läbiviimise kord

 

2022.- 2023.õa on olemas järgmised vakantsed kohad:

  • Õppealajuhataja arenduse alal (arendusjuht)

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel

Keelenõuded: eesti keele oskus C1 tasemel.

Nõutav kvalifikatsioon: magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon, õpetajakutse ja juhtimiskompetentsid vastavalt HTM-i kehtestatud nõuetele (haridusministri 29.08.2013.a määrus nr 30 § 2 lg 2)

Kasuks: erialane töökogemus haridusasutuses.

Põhiülesanded: töö strateegiliste dokumentidega (arengukava, õppekava, sisehindamine jt), kollektiivile koolituste tellimine, koostöö kooli huvigruppide ja partneritega, metoodikanõukogu töö ja projektide koordineerimine ning muude asutuse arendusega seotud ülesannete lahendamine.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid: CV, isikut tõendava dokumendi koopia; sooviavaldus direktori nimele (eesti keeles); eesti keele tasemeeksami tunnistuse koopia; juhtimiskompetentsi tõendava dokumendi koopia, haridust ja teaduskraadi kinnitava dokumendi koopia; konkursist osavõtja poolt oluliseks peetavad muud materjalid.

Dokumendid esitada hiljemalt 17.oktoobriks 2022 gümnaasiumi kantseleisse tööpäeviti kella 8.00-st kuni 16.00-ni või saata tavapostiga (Narva Kesklinna Gümnaasium, 26.juuli 9, 20207, Narva) või e-posti teel aadressidele See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. (märgusõnaga „Konkurss")

Lisainformatsioon: tel 3569553, 3569551