25 | 04 | 2017

Tööpakkumised

Narva Kesklinna Gümnaasiumi õpetaja vaba ametikoha täitmise konkursi läbiviimise kord/Порядок проведения конкурса на замещение вакантной должности в Нарвской Кесклиннаской гимназии

Narva KesklinnaGümnaasiumi tööpakkumine

2017/2018.õa on olemas järgmised vakantsed kohad:

- IT laborant (töö arvutitehnikaga)- 0,5 koormusega

- Vene keele ja kirjanduse õpetaja (põhikoolis) - täiskoormusega (põhitöötaja lapsehoolduspuhkuse ajaks)

-Bioloogiaõpetaja (põhikooli keelekümblusklassides) - 5 tundi

Kasuks: erialane töökogemus haridusasutuses.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid: CV; isikut tõendava dokumendi koopia; avaldus direktori nimele (eesti keeles); haridust ja teaduskraadi kinnitava dokumendi koopia; eesti keele tasemeeksami tunnistuse koopia; konkursist osavõtja poolt oluliseks peetavad muud materjalid (materjalide nimekiri esitada avalduses või avalduse lisana).

Dokumendid esitada hiljemalt 15.juuniks 2017 gümnaasiumi kantseleisse tööpäeviti kella 8.00-st kuni 16.00-ni või saata tavapostiga (Narva Kesklinna Gümnaasium, Puškini 29, 20305, Narva) või e-posti teel aadressidele See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  ja  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.   (märgusõnaga „Konkurss")

Lisainformatsioon: tel 3569550, 3569551