19 | 03 | 2024

Tõendite väljastamine:
Teisipäev - 9.00-12.00; Neljapäev - 9.00-12.00

Personalispetsialist:  Natalja Netšajeva tel. 3569551
e-mail:  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Õppealajuhataja:  Irina Klimko tel. 3569552
vastuvõtt: esmaspäeval kella 15:00 - 16:00

Majandusjuhataja:  Valeri Borissenko tel.3569557

Raamatukogu kontaktisik: Irina Ivanova

E-kooli administraator: Julia Zijazova

Huvijuht: Natalja Netsel

Infojuht:  Vladimir Runin

HEV koordineerija (töökoht aadressil Mõisa 6) : Jürgens-Malõševa Kairi, e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Rahvusvaheliste projektide koordinaatorid:
Diana Šanina, e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.(prantsuse ja saksa keel)
Olga Lutška, e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. (inglise keel)
Maria Jaksina, e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  (inglise keel)
Jelena Lohmatova, e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. (inglise keel)

Riiklike projektide koordinaatorid:

Meditsiiniõde: Tiina Avina, tel.3569555