27 | 04 | 2024

Esimene keelekümblusklassidele mõeldud eesti keele olümpiaad

21. veebruaril 2013.aastal toimus Narva Kesklinna Gümnaasiumi organiseerimisel esimest korda keelekümblusklassidele mõeldud eesti keele olümpiaad. Omavahel katsusid jõudu ja võedlesid keeleoskusi 5 Kesklinna Gümnaasiumi, 2 Soldino Gümnaasiumi ja 4 Vanalinna Riigikooli 8. klasside õpilast.
Loomingulisi oskusi näitasid ka 4. klasside õpilased Kesklinna Gümnaasiumist ja Vanalinna Riigikoolist.

Meie gümnaasiumi esindasid 8.E klassi õpilased Viktoria Leško, Gulnara Nadžafova, Aurika Kolossovskaja, Jelena Orlova ja Arina Pjattojeva. 4.E klassist olid osavõtjateks Alika Milova, Ksenija Koroljova, Anna Kuldkepp, Kristina Horohordina ja Alina Tšentõrjova.

Õpilasi valmistasid olümpiaadiks ette õpetajad Merle Koppel ja Helle Kuldsepp.
Kokkuvõtet tehes võib öelda, et keelekümblusklasside õpilaste keeletase linna eri koolides on väga ühtlane, kuigi parimaid tulemusi saavutas meie gümnaasiumi õpilane Aurika Kolossovskaja - 58 punkti 60 -st.

Õnnitlused kõigile osavõtjatele ja tublidele õpetajatele.