27 | 04 | 2024

Meie õpilaste loometööd näitusel „Valgus"

Selle aasta 1.märtsil Aleksandri kirikus avatud näitusel „Valgus" on esitatud meie gümnaasiumi õpilaste tööd. Narvalased saavad näha valgusskulptuure ja vitraaže, mis olid esitatud Tallinna kunstigaleriis „Kullo" samanimelisel rahvusvahelisel festivalil. Edu saavutas 12.a klassi õpilane Julia Ogorodnik, kelle valgusskulpuurid herardiliste kujunditega olid tunnustatud parimateks töödeks. Ta sai eriauhinna ja haridusministeeriumi diplomi. Vaatajate erilist tähelepanu köitsid ka Aleksandr Makarovi (9.b), Aleksandr Kotšetovi (9.b), Alina Lerneri (9.a), Iren Komarova (9.a) valgusobjektid ning Georgi Suikaneni (12.a) ja Nadežda Makarova (9.a) vitraažid.

Lõpetuseks tasub ära märkida, et näitus on korraldatud õpetaja-õpilane printsiibi järgi, seepärast koos õpilaste töödega on esitatud ka projektijuhi Tatjana Sonina maalid.

Творческие работы наших учащихся на выставке «Свет»

На выставке "Свет", открывшейся 1 марта этого года в Александровской церкви представлены творческие работы учащихся нашей гимназии. Нарвитяне смогут увидеть световые скульптуры и витражи, которые были представлены на республиканском фестивале с одноименным названием в Таллиннской художественной галерее "Кулло". Именно там успех ожидал ученицу 12А класса Юлию Огородник, чьи световые скульптуры с изображением герольдических символов были признаны лучшей работой и отмечены специальным призом и грамотой Министерства образования. Особое внимание зрителей привлекли световые объекты Александра Макарова (9В), Александра Кочетова (9В), Алины Лернер (9А), Ирен Комаровой (9А) и витражи Георгия Суйканена (12А) и Надежды Макаровой (9В).

В завершение стоит отметить, что выставка выстроена по принципу учитель и ученик, поэтому, наряду с работами учащихся, экспонируется живопись руководителя проекта Татьяны Сониной.