29 | 03 | 2024

Internetist kiirotsingu võistused

2. märtsil toimusid 6.-9. klasside õpilaste seas linna internetist kiirotsingu võistlused. Kokku osales võitlustel 55 kooliõpilast. On väga meeldiv mainida, et absoluutseks võitjaks tuli 7.e klassi õpilane Nikita Ille, kes sai 50-st võimalikust punktist 50 punkti ning lahendas kõik ülesanded 24 minutiga.

3. koha erinevates vanuserühmades said: Daniil Lazarev (6.a), Kirill Matto (7.e), Isabella Tarassova (7.e), Kristina Tšapurina (9.a).

Täname Vladimir Runinit ja Valentina Gorohhi õpilaste ettevalmistamise eest. Loe edasi vene keeles

Соревнования по быстрому поиску в интернете

2 марта прошли городские соревнования по быстрому поиску в интернете среди учащихся 6 - 9 классов. Всего в них приняло участие 55 школьников. Приятно отметить, что абсолютным победителем с результатом 50 из возможных 50 стал Никита Илле 7Е класс, который выполнил все задания за 24 минуты.

3 место в разных возрастных группах заняли: Даниил Лазарев 6А, Кирил Матто 7Е, Изабелла Тарасова 7Е, Кристина Чапурина 9А.

Благодарим учителей Владимира Рунина и Валентину Горох за работу с учащимися.