25 | 04 | 2024

Õpetajad tulevastel esimeste klasside õpilastel külas

21. märtsil õpetajad Anna Kurman, Julja Korzunina ja Natalja Sahharova külastasid tundi lasteaias „Kakuke". Lapsed olid väga püüdlikud, igaüks neist tahtis vastata. Lapsed tulid toime kõikide raskete ülesannetega: häälikuõpetuses, võrratuste moodustamises, nutikate ülesannete lahendamises. Meil on rõõm näha tulevikus enda koolis nii püüdlikke õpilasi. Loe edasi vene keeles

Учителя в гостях у будущих первоклассников.

21 марта учителя Курман Анна, Корзунина Юлия и Сахарова Наталья были на занятии в детском саду"Kakuke". Ребята очень старались,каждый хотел ответить. Будущие ученики показали великолепные знания.Дети справлялись со всеми трудными заданиями :и фонетический разбор сделали, и неравенства составили, и задачи на смекалку решили.А мы будем рады видеть таких старательных ребятишек у себя в школе.