01 | 05 | 2024

Linna jalgpallivõistlus

Septembri lõpus toimusid linnas jalgpallivõistlused 8.-9.klasside õpilaste seas. Kolmepäevase võitluse käigus saavutasid edu meie gümnaasiumi õpilased. Võistkonna koosseis: Artjom Petrunin, Roman Zakirov, German Vallasoo, Vladlen Vallasoo, Juri Petrov, Anton Bõtškov, Edgar Barinov, Vlad Jarinitš, Ilja Starodubtsev, Deniss Simonov. TUBLID!!!

Õnnitleme õpilasi ja nende kehalise kasvatuse õpetajaid! Soovime ka edaspidi edu spordivõistlustel!

В конце сентября в городе прошли соревнования по футболу среди школьников 8-9 классов. Входе трехдневных баталий победу одержали ученики нашей гимназии. Состав команды: Артем Петрунин, Роман Закиров, Герман Валласоо, Владлен Валласоо, Юрий Петров, Антон Бычков, Эдгар Баринов, Влад Яринич, Илья Стародубцев, Денис Симонов. МОЛОДЦЫ!!!

Поздравляем ребят и их учителей физкультуры с победой! Желаем дальнейших успехов в спортивных состязаниях!