29 | 03 | 2024

Liiklusreeglite mäng

9. oktoobril 2.c klassi õpilased käisid Soldini gümnaasiumis külas. Seal toimus liiklusreeglite mäng meie linna kooliõpilastele. Meie lapsed lahendasid hea meelega reebuseid ja mõistatusi, vastasid edukalt viktoriini küsimustele, tuletasid meelde liiklusmärkide nimetusi, valmistasid oma kätega helkureid. Mängu lõpus said kõik lapsed mälestuseks diplomid ja magusad kingitused.

Klassijuhataja:: Julia Korzunina

Игра по правилам дорожного движения

9 октября ученики 2 «с» класса побывали в гостях в Солдинаской гимназии. Там проходила игра по правилам дорожного движения для школьников нашего города. Наши дети с удовольствием разгадывали ребусы и загадки, успешно отвечали на вопросы викторины, вспоминали названия дорожных знаков, изготавливали отражатели. В конце игры все дети были награждены памятными дипломами и сладкими призами.

Классный руководитель: Юлия Корзунина