16 | 04 | 2024

Õppereis Tallinnasse

18. detsembril 9.E klass suundus meie riigi pealinna selleks, et külastada Eesti Kunstimuuseumit KUMU. Õpilased said läbi online-broneerimissüsteemi iseseisva rongipiletite ostmise kogemuse, demonstreerisid suurepärast oskust kasutada GPS-navigaatoreid enda telefonides orienteerumise ajal linnas ja said esteetilise naudingu kunstist. Reisi korraldanud inglise keele Deniss Tšertov avaldab tänu lastevanematele ja klassijuhatajale selliste viisakate, taiplike, distsiplineeritud ja haritud laste kasvatamise eest!

Учебный рейс в Таллинн.

18 декабря 9.E класс отправился в столицу нашей страны для того, чтобы посетить художественный музей Эстонии KUMU. Ученики получили опыт самостоятельной покупки билетов на поезд через систему онлайн-бронирования, продемонстрировали прекрасное умение использования GPS-навигатора на своих телефонах во время ориентирования в городе и получили эстетическое удовольствие от искусства. Преподаватель английского языка Денис Чертов, организовавший учебный рейс, выражает благодарность родителям и классному руководителю данных учеников за воспитание таких вежливых, сообразительных, дисциплинированных и образованных детей!