23 | 04 | 2024

Spontaanse kõne võistlus

13. märtsil 2015. aastal toimus emakeelepäeva raames Tartu Ülikooli Narva Kolledžis piirkondlik spontaanse kõne võistlus, kus oma oskusi said proovile panna 10.-12. klasside õpilased.

Emakeelepäeva spontaanse kõne võistlusel osalesid gümnaasiumi õpilased erinevatest Ida-Viru koolidest.
Õpilased võistlesid kahes kategoorias: eestikeelne kõne ja inglisekeelne kõne.Õpilased esinesid kolmeminutiliste kõnedega eesti või inglise keeles kohapeal valitud teemadel. Teemad olid nii või teisiti seotud keele või kultuuriga.

Esimese kõha kategoorias Eestikeelne kõne saavutas meie kooli 12. A klassi õpilane Aleksandr Juškov, kes näitas suurepärast eestikeelset kõnesoravust ja samal ajal kõrget erudeeritust ning laia silmaringi.
Soovime Aleksandrile edu ja kordaminekuid ka edaspidiseks!