27 | 04 | 2024

Kooli heategevusaktsiooni tulemused

Aprilli kuus toimus meie koolis heategevusaktsioon „Minu väike heategu. Aitame kodutuid kasse!"

Kuu jooksul kogusime konserve, kratsipuid, liivakaste, kassiliiva, kassiasemeid ja mänguasju kiisudele. Veel oli võimalus rahaliselt toetada kodutut kass Vassilit, kes vajab pikka ravi.

Täname kõiki osavõtjaid, kes ei jäänud ükskõikseks ja andis oma panuse, tegi oma väikse heateo.
Me saime abistada kolme kodust turvakodu Narvas, kus elab praegusel hetkel üle 100 kassi, kes kõik on olnud kodutud kassid. Turvakodud otsivad neile uusi kodusid.

Turvakodud on väga tänulikud meie koolile abi eest!

Loodame, et sellest aktsioonist saab alguse uus traditsioon meie koolis.

Moonika Laht, heategevusaktsiooni koordinaator

Итоги общешкольной благотворительной акции «Моё маленькое доброе дело».

30 апреля завершилась общешкольная благотворительная акция «Моё маленькое доброе дело». Огромное спасибо всем, кто не остался равнодушным и поддержал Нарвские кошачьи приюты или помог больному бездомному коту Василию.

Собранные по классам подарки: игрушки, когтедёрки, переноски, наполнитель для кошачих туалетов, лотки, подстилки, консервы - переданы трём приютам, где находятся более 100 бездомных кошек.

Приюты очень благодарны учащимся нашей школы за оказанную помощь!

Надеемся, что такое благое дело станет традицией нашей школы!

Мооника Лахт- координатор проекта