26 | 04 | 2024

Tagasi kooli

15.märtsil 2016 projekti Tagasi kooli raames oli Narva Kesklinna Gümnaasiumis külaliseks Meremuuseumi esindaja kunstnik Roman Matkiewicz.

Külastamise eesmärgiks oli see, et 2016 aasta on kuulutatud Merekultuuriaastaks. Seoses sellega lastele oli organiseeritud loeng koos praktilise tegevusega. Lapsi tutvustati meremärkidega, päästevestide kasutamisega. Praktiliseks tegevuseks oli meremehesõlmide sidumine. Ürituses osalesid keelekümblusklassid.

Kokku Roman viis 3 tundi läbi algkooliklassides ja 8.E klassis. Meremuuseumi tegevusega tutvustas ning võttis osa loengust ja praktilisest tööst kokku 91 õpilast (1.E -17, 2.E-16, 3.E-17, 4.E-22 ja 8.E-19 õpilast).

Meie lastele need tegevused väga meeldisid ja õpetajad loodavad, et tulevikus meie koostöö projekti Tagasi kooli raames jätkub.

Keelekümblusklasside õpetajad