19 | 04 | 2024

Meeldejääv päev Kauksis

18.05. oli 11.a klassi õpilastel mõnus ja lõdvestav õppepäev Kauksis KIK-projekti raames. Juba õppepäeva alguses selgus, et ainult mõned õpilased on Peipsi järve ääres käinud ja seepärast oli programmi läbiviija jutustus ning esitlus kõigile huvitav. Me saime teada Peipsi järve nimetuse tekkimise versioone, meile tutvustati projektori abil Peipsi järve loomastikku ja taimestikku. Siis aga algas meie programmi kõige huvitavam osa – õpperetk loodusesse. Me nautisime Eestis kõige paremat õhku ja imeilusat loodust, nägime oma silmaga seda, mida jutustas meile varem RMK spetsialist. Samuti oli soovijail võimalus proovile panna uut RMK arvutiprogrammi. Kui me jõudsime tagasi Kauksi Looduskeskusesse, ootas meid juba soe tee värskes õhus.

Loodame, et see projekt jätkab oma tegevust ning meil on siis jälle tore võimalus looduses viibida ja midagi uut oma kodukandi kohta teada saada.

Natalja Šubina, 11.a klassi klassijuhataja