28 | 04 | 2024

Rahvaliiga võrkpallivõistluste tulemused

17.oktoobril osalesid meie gümnaasiumi õpilased Narva Rahvaliiga võrkpallivõistlustel, mille raames nad võistlesid vanuseklassis 10.-12. kl.(rühm A). Selle aasta kolme võistluse käigus näitasid oma võrkpallioskusi rühma A tüdrukud ja saavutasid 2.koha.

Võistkonna koosseis – Liilia Nitsik 12.A kl., (kapten), Karina Ivantsova 12.kl., Julia Varsavskaja 11.A kl., Tatiana Zahharova 11.A kl., Vlada Nõmmiste 12.A kl., Kristina Piirak 12.A kl., Anastassia Smirnova 12.A kl. Gümnaasiumi tüdrukud esinesid edukalt ja said pingiliste mängude käigus medalid 2. koha eest. Teie õpetajad tunnevad uhkust teie üle!!

Eritänu 12. klassi tüdrukutele, kes kolme aasta jooksul esindasid meie kooli linnavõrkpallivõistlustel!

Kehalise kasvatuse õpetajad