05 | 05 | 2024

Edu linnakorvpallivõistlustel!

Ajavahemikul 12.11-12.12 käisid meie kooli 5.-12.klassi võistkonnad Narvalinnakorvpallivõistlustel.

Meie kooli sportlased esinesid erinevates vanusegpuppides. Kõige rohkem edu saavutas 7.-9.kl. meeskond (Makarova,Tatiana 9.C, Borzova, Kristina 9.C, Luga, Karin-Annika 8.E, Malinina, Marta Edu Vorkpall 28.E, Batarina, Daria 8.E, Pavlova, Ksenia 9.B, Muravjova Marta 8.A, Kirillova, Aleksandra 8.A) ja sai 2. koha! Õpilased said üsna palju kogemusi võisteldes teiste koolide õpilastega.

Meestevõistkond vanemarühmas (Garanin, Aleksei 11.A, Tee, Daniil 11.A; Veremiy Samson 12.A, Rogaten, Kirill 12.A, Jurkov, Jevgeni 11.A, Martinson, Martin 11.A, Kovaltsuk, Arseni 11.A) saavutas 5. koha.

5.-7.kl. tüdrukute naistemeeskond nooremrühmas (Repp,Darja 7.E, Karsakova, Anna 7.E, Mihhailova, Marija 7.E, Borzova, Aleksandra 7.E, Mihhailova, Polina 7.B, Kodotsigova, Valeria 5.B, Lobetskaja, Marija 5.B, Makarova, Olesja 6.B) sai 3. koha.

Väga tore, et on meie koolis nii palju andekaid õpilasi! Õnnitleme võitjaid ning soovime neile edu korvpalli oskuste õppimisel.

Narva Kesklinna Gümnaasiumi kehalise kasvatuse õpetajad