28 | 03 | 2024

JuhanJuhan ja Jakob Liivi luuleauhinna laureaatide loomingule keskendatud koolinoorte etlusvõistluse Ida-Virumaa voor

11.märtsil toimus Narva Keskraamatukogus etlusvõistlus, kus tuli esitada vabalt valitud luuletus, mille autoriteks olid kas Juhan või Jakob Liiv, ja üks proosapala Juhan Liivi luuleauhinna laureaatidest. Ülesanne ei olnud kergete killast, sest esineda tuli eesti keeles ja õppida pähe küllaltki keerukaid tekste.

Selle kõigega said väga hästi hakkama meie õpilased Polina Mikhaylova 7.b klassist, Kaire Kurs 10.a klassist ja Dmitri Skvortsov 11.b klassist.

Dmitri pälvis eriauhinna kõige ilmekama proosapala esituse eest.
Osalemine sellistel konkurssidel annab õpilastele julgust ja oskust esineda võõras keeles.

Aitäh Teile eduka esinemise ja meeldivate emotsioonide eest, mida Teie esinemine kaasa tõi.

Eesti keele õpetaja Helle Kuldsepp