29 | 04 | 2024

2 ja tvorcheskaja

"О сколько нам открытий чудных
Готовят просвещенья дух ..."

22 ноября в нарвском Доме Детского Творчества состоялась 2-я конференция творческих работ. В этом году программа была очень насыщенной, поэтому конференция проходила в трех параллельных секциях.

Нашу гимназию представляли: Вероника Задунай и Валерия Сукоркина 9С, Денис Соккоев и Леонид Лучка 9А и Полина Михайлова 8В класс. Сфера интересов юных докладчиков оказалась обширной, а степень заинтересованности и владения материалом выше всяких похвал. Разнообразие тем и высокое качество представленных работ вызвали заслуженное уважение не только юных слушателей, но и опытных преподавателей.

Ученическая конференция- это всегда праздник идей и впечатлений, именно здесь можно найти единомышленников, задать вопросы юным изобретателям, получить заряд позитивной энергии. Поздравляем ребят с творческим дебютом и ждем новых открытий!

Т.В. Сонина, Н.В. Шубина, Е.Г. Скворцова, Д.В. Шанина, руководители работ

22.11 toimus Narva Loomemajas II õpilaste loovtööde konverents Selle kava oli sel aastal väga sisukas ning esinejaid oli küllaltki palju, seepärast toimus konverents paralleelselt kolmes eraldi sektsioonis.

Meie gümnaasiumi esitasid Veronika Zadunai ja Valerija Sukorkina 9.C klassist, Leonid Lutška ja Deniss Sokkojev 9.A klassist ning Polina Mihhailova 8.B klassist. Noorte esinejate huvisfäär on väga lai, nad näitasid oma huvitatust valitud teemast ja pädevust materjali esitamisel.

Esitatud loovtööde teemade rohkus ning nende kõrge kvaliteet teenisid mitte ainult noorte kuulajate, vaid ka kogenud õpetajate lugupidamise.

Õpilaskonverents on alati ideede ja muljete pidu, just siit on võimalik mõttekaaslasi leida, esitada küsimusi noortele leiutajatele, saada võimsa energialaengu.

Õnnitleme konverentsil esinenud õpilasi eduka debüüdi puhul ning ootame uusi leiutisi!

Loovtööde juhendajad.