26 | 04 | 2024

NaistekorvpalliNaistekorvpallivõistluste hooaeg on lõppenud

Ajavahemikus 19.11- 12.12  toimusid 8.-9.klassi ja 6.-7. klassi tüdrukute seas koolivahelised korvpallivõistlused. Üritusest võtsid osa Narva Soldino Gümnaasiumi, Narva Pähklimäe Gümnaasiumi, Narva Kreenholmi, Eesti Gümnaasiumi ja Narva Kesklinna Gümnaasiumi õpilased.

Meie 8.-9. klassi naistevõistkond, mille koosseisu kuulusid Darja Batarina (9.E.kl.), Karin Luga (9.E.kl), Darja Repp (8.E.kl.), Anna Karsakova (8.E.kl.), Aleksandra Borzova (8.E.kl.), Sofija Vassiljeva (8.E.kl.), Olesja Makarova (7.B.kl.), Karina Varkki (9.B.kl.) ning 6.- 7.klassi võistkond - koosseis: Lobetskaja, Marija (6.B.kl.),  Petukhova, Mayya(6.B.kl.), Dobrovolskaja, Aleksandra (6.B.kl.), Kodotsigova, Valeria (6.B..kl.), Gorbunova, Marija (6.A..kl.), Login, Viktoria (6.A.kl.), Sutova, Sofia (6.A. kl.), Baskirova, Jekaterina (6.A.kl.), Lobunitseva, Marija (6.C.kl.), Kuznetsova, Alina (7.C) sai auhinnalise 3. koha. Tublid! Igaüks sai medalit ja kool sai uut ilusat karikat. Suur tänu õpilastele ja nende õpetajatele eduka osavõtu eest!

Narva Kesklinna Gümnaasiumi kehalise kasvatuse õpetajad