16 | 05 | 2024

MalumangNarva linna üldhariduskoolide digitaalne mälumäng “Eesti keeles - eesti meeles”

21.aprillil 2022 algusega kell 12.00 toimus Narva Pähklimäe gümnaasiumi ruumes LAK-kuu raames 6.klasside õpilastele mõeldus digitaalne mälumäng “Eesti keeles - eesti meeles”, milles osalesid vene õppekeelega koolide 4-liikmelised meeskonnad. Viktoriin toimus quizizz.com keskkonnas. Õpilastele pakuti vastamiseks küsimusi erinevatest Eestiga seotud valdkondadest: Eesti arvudes, Eesti pealinnad, Eesti kaunimad paigad, Eesti vaatamisväärsused, Eesti ajaloo tähtsündmused, eesti kultuur, eesti tuntud inimesed, kirjanikud, muusikud ja sportlased, Eesti tähtpäevad ja traditsioonid, head eesti asjad, Raamatukogudeaasta 2022. Meie koolist võtsid osa 6.a klassi õpilased Jana Šubina, Nikita Vitolinš, Saveli Vassiljev ja Lauri-Emil Luga.

Kõik ürituse osalejad olid tublid ning näitasid üles aktiivset osavõttu. Aga meie kooli lapsed saavutasid TEISE KOHA! Õnnitleme teid ja oleme uhked!

Eesti keele õpetajad Oksana Garmašova ja Natalja Šubina