BingoBINGO mäng

17.oktoobril toimus BINGO mäng teemal „Sügis ja liiklus“. Tore linnaüritus oli mõeldud 2.klassidele. Meie koolist osalesid 2.a ja 2.e klassist kolmeliikmelised võistkonnad. Enne mängu uurisid õpilased esitluses toodud infot ja laiendasid oma teadmisi sügisest ja liiklusest. Siis kogunesid koolide võistkonnad mängu- ja spordiplatsile. Seal nad jooksid, otsisid ja lugesid küsimusi ning vastasid neile. 3. koha said 2.a klassi õpilased: Anastasia Dementjeva, Elvira Kabina ja Aleksander Kirsanov. Palju õnne! Tublid olid ka 2.e klassi õpilased: Grigori Bolonenkov, Gabriella Kruchinina ja Kirill Vassiljev.

Edu ja kordaminekuid neile edaspidistes püüdlustes!

Täname mängu korraldajaid ja läbiviijaid selle eest, et lapsed said palju liikuda värskes õhus, praktiseerida eesti keelt ja näidata oma teadmisi.

Õpetajad: Arina Berestova, Jana Netšajeva