MOEDEM 2024MOEDEM 2024

Narva Kesklinna Kool esines edukalt piirkondlikul disainifestivalil MOEDEM 2024! Moedemm toimus 19. aprillil Kohtla-Järve Kultuurikeskuses juba 11. korda.

Moedemm "Galactic Discovery Adventure" on Ida-Virumaa moehuvilistele koolinoortele suunatud üritus, kus taaskasutuse ja meeskonnatöö kaudu sünnib ainulaadne rõivakollektsioon, mida esitletakse ühisel moeetendusel. Teemaks oli “Galaktika avastamise seiklus”, ruum, universum, lõpmatus…Osaleja valis ise, keda/mida ta oma kollektsiooniga esindada soovis.

Autor Aleks Jurjevi (8.B), tema klassivend ja sõber Kirill Kutyrin ning noor modell 7. klassist Ksenia Savolainen kunstiõpetaja Tatjana Sonina juhendamisel näitasid oma rõivakollektsiooni!

Moeetendusest võtsid osa noored disainerid Ida-Virumaa koolidest (sh kutsekoolidest).

Kollektsioonid pidid koosnema vähemalt kolmest rõivakomplektist, mis olid ühiselt valminud ja õpilastega loodud.

Narva Kesklinna Kooli kollektsioon pälvis nominatsiooni " Parim käsitöö / handcraft ".

Noorte disainerite edu inspireeris uusi loomingulisi töid!

Tatjana Sonina, kunstiõpetaja