Reis RootsiReis Rootsi projekti Erasmus+ raames.

2.06 - 6.06 käisid meie kooli 8. klasside õpilased Rootsis projekti Erasmus+ raames. Stockholmis me külastasime kogu maailmas tuntud Skanseni muuseumi, saime nautida Rootsi pealinna vaateid Sky View abil ja vaateplatvormilt, muidugi jalutasime kesklinnas ning võrdlesime McDonald´si teenuseid Narvas ja Stockholmis. Meie peamine eesmärk aga oli põhikool, mis asub Rootsi üsna väikese linna Borlänge lähedal. Meie majutuskoht oli Borlänge linnas, kuhu me jõudsime 3.06 õhtul. 4.06 - 5.06 me käisime koolis ja looduskeskuses, saime tuttavaks Rootsis elavate koolilaste ja õpetajatega, saime tutvuda lühidalt Rootsi haridussüsteemiga, nautisime Rootsi imeilusaid looduspaiku ning samuti kuulasime palju ja vestlesime inglise keeles, laiendasime oma sõnavara ja silmaringi, saime palju uusi kogemusi. Üsna huvitav oli ka tagasisõit koju Rootsi sadamalinna Kapellskär kaudu Eesti linna Paldiski. Täname sellise võimaluse eest ja loodame, et meie koostöö Rootsi kooliga jätkub.

Õpilaste saatjad Natalja Šubina ja Maria Jaksina.