22 | 07 | 2017

Metoodikanõukogu

 Metoodikanõukogu töökord

 Metoodikanõukogu koosseis on kinnitatud  09.09.2016.a direktori käskkirjaga nr 66-p        

Nr Metoodikanõukogu
liikme nimi
Amet, kontakt
1 Natalja Nikanorova Metoodikanõukogu esimees ja protokollija, õppealajuhataja, e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
2 Svetlana Stepanenko Metoodikanõukogu liige, loodusõpetuse ainesektsiooni juhataja, e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
3 Tatjana Sonina Metoodikanõukoguliige, tööõpetuse-, muusika-, kunstiainesektsioonijuhataja, e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
4 Anna Kurman Metoodikanõukogu liige, algklasside õpetajate ainesektsiooni juhataja, e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
5 Larissa Vangonen Metoodikanõukoguliige, eestikeele õpetajate (keelekümblus) ainesektsioonijuhataja, e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
6 Jelena Krupina Metoodikanõukoguliige, venekeele, kirjanduse, ajaloo- ja ühiskonnaõpetuseainesektsioonijuhataja;e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
7 Maria Jaksina Metoodikanõukoguliige, võõrkeelteainesektsioonijuhataja;e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
8 Svetlana Sergejeva Metoodikanõukogu liige, eesti keele ainesektsiooni juhataja;e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
9 Olga Sitkina Metoodikanõukogu liige, matemaatika ja informaatika ainesektsiooni juhataja;e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
10 Mikhail Lebedev Metoodikanõukogu liige, kehalise kasvatuse ainesektsiooni juhataja;e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
11 Jekaterina Boiko/
Irina Krot

Metoodikanõukogu liige, eripedagoog-logopeed;e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Metoodikanõukogu liige, HEV-koordineerija, psühholoog; e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

12 Julia Antonova Metoodikanõukoguliige, klassijuhatajateainesektsioonijuhataja, huvijuht; e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.