11 | 12 | 2019

 Metoodikanõukogu töökord

Metoodikanõukogu 2018/2019.õa:

Nr Metoodikanõukogu
liikme nimi
Amet, kontakt
1 Natalja Nikanorova Metoodikanõukogu esimees ja protokollija, õppealajuhataja, e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
2 Svetlana Stepanenko Metoodikanõukogu liige, loodusõpetuse ainesektsiooni juhataja, e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
3 Tatjana Sonina Metoodikanõukogu liige, tööõpetuse-, muusika- ja kunsti ainesektsioonijuhataja, e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
4 Anna Kurman Metoodikanõukogu liige, algklasside õpetajate ainesektsiooni juhataja, e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
5 Larissa Vangonen Metoodikanõukogu liige, eesti keele õpetajate (keelekümblus) ainesektsiooni juhataja, e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
6 Natalja Chistyakova

Metoodikanõukogu liige, vene keele, kirjanduse, ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse ainesektsiooni juhataja;e-mail:See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

7 Maria Jaksina Metoodikanõukogu liige, võõrkeelte ainesektsiooni juhataja;e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
8 Natalja Šubina

Metoodikanõukogu liige, eesti keele ainesektsiooni juhataja;e-mail: nSee e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

9 Olga Sitkina Metoodikanõukogu liige, matemaatika ja informaatika ainesektsiooni juhataja;e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
     
10 Jekaterina Boiko/
Irina Krot

Metoodikanõukogu liige, eripedagoog-logopeed;e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Metoodikanõukogu liige, psühholoog; e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

11 Julia Antonova Metoodikanõukogu liige, klassijuhatajate ainesektsiooni juhataja, huvijuht; e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.