19 | 03 | 2024

E-KOOL - www.ekool.eu

Как зарегистрировать ученика в E-Kool?

Cправка по Google class

Как сдать выполненное задание в Google class?

Gümnaasiumi virtuaalne õpikeskkond MOODLE
MOODLE
- see on virtuaalne õpikeskkond, mis annab õpetajatele võimaluse paigutada internetti õppematerjale, teste, kontrolltöid ja kõike muud. See annab õpilastele võimaluse näha ühes kohas kõike vajalikku ühe kursuse õppimise jaoks, sooritada teste, kontrollülesandeid, saata õpetajale kodutöid.

Selleks, et õpilane saaks lülituda koolisüsteemi MOODLE, peab ta minema MOODLE pealeheküljele allpoolasuval viitel, vajutada viitele Enter ja registreeruda.
Peale registreerimist oma postis avada kiri registreerimise kohta ja vajutada viitele enda registreeringu kinnitamise kohta. Valida vajaminev kursus.
Valitud kursusega liitumiseks võib õpetaja ära näidata koodsõna. Sel juhul tuleb pöörduda õpetaja poole selle sõna saamiseks.

Инструкция по созданию встречи в GoogleMeet и работе с интерфейсом GoogleMeet

Линейка, треугольник, транспортир, координатная плоскость, пирамиды для работы в Google class

Lineika       Treugolnik      Transportirkoordinathaja ploskost    Koordinatnaja 2   4 hugolnaja piramida3 ugolnaja6 ugolnaja6 ugolnikCilindrKonussShar

Правой клавишей мыши - сохранить картинку как...     -  чтобы сохранить на своём компьютере