28 | 03 | 2024

Nädalavahetus Lõbusate ja Leidlikute Klubi koolis

Möödunud nädalavahetusel võtsid 11.A klassi õpilased Daša Bannikova, Ireen Komarova ja Alina Lerner osa huvitavast üritusest – Lõbusate ja Leidlikute Klubi koolist. Koolitus toimus 31.01 – 01.02.2015 Kehtnas. Ebatavalises koolis said tütarlapsed teada, mis on Lõbusate ja Leidlikute Klubi, õppisid stsenaariumi kirjutama, katsetasid oma jõudu mängus, veetsid kasulikult ja lõbusalt aega, said tuttavaks erinevatest Eesti linnadest tulnud eakaaslastega. Meie tüdrukute esinemine oli nii silmapaistev ja meeldejääv, et ürituse korraldajad pakkusid neile mõelda Narva Lõbusate ja Leidlikute Klubi meeskonna loomise peale!Loodame, et saadud teadmised tulevad kasuks kooliüritustel!

11.A klassijuhataja Natalja Kahur

Выходные в школе КВН

На прошлых выходных ученицы 11 «А» класса Даша Банникова, Иреен Комарова и Алина Лернер поучаствовали в интереснейшем мероприятии – школе КВН. Обучение состоялось 31 января – 1 февраля 2015 в Кехтна. В необычной школе девушки узнали, что такое КВН, научились писать сценарий, попробовали свои силы в игре, весело и с пользой провели время, познакомились сo сверстниками, приехавшими из разных городов Эстонии. Выступление наших замечательных девушек было столь ярким и запоминающимся, что организаторы мероприятия предложили им задуматься о создании нарвской команды КВН! Надеемся, что полученные знания пригодятся на школьных мероприятиях!

Классный руководитель 11 «А» Наталья Кахур