28 | 04 | 2024

Reis Tartusse

Aprillis 1.A, 1.D, 2.B ja 2.С klasside õpilased käisid põneval reisil Tartu linnas. Nad külastasid botaanikaaeda ja AHHAA teaduskeskust. Botaanikaaias lapsed nägid eksootilisi taimi, erinevaid kaktuseliike. Laste tähelepanu köitsid kasvuhoones elutsevad kilpkonnad ja papagoid. AHHAA keskuses sai igaüks katsetada oma jõudu, leida endale huvitav tegevus.
Lapsed käisid „kosmoses" ja maapõus. Veealuses maailmas oli võimalik luua veekeerist. Peale selle lapsed said lasta vesipüssist, ehitada veevõrku. Külastades Tartu linna said lapsed teada palju huvitavat ja kasulikku.

Поездка в Тарту

В апреле учащиеся 1 A, 1 D, 2 B и 2 С классов совершили увлекательную экскурсию в г. Тарту. Они посетили ботанический сад и научно-развлекательный центр AHHAA.
В ботаническом саду дети увидели экзотические растения, различные виды кактусов. Внимание ребят привлекли черепахи и попугай, обитающие в оранжереях.
В центре AHHAA каждый смог попробовать свои силы, найти занятие по интересам. Дети побывали в «космосе», опустились в «недра земли». В водном мире создавали водоворот, стреляли из водной пушки, строили водопроводную систему. Посетили Шанхайский дом, побродили по зеркальному лабиринту.

Много интересного и полезного узнали дети, побывав в г. Тарту.