26 | 04 | 2024

Ida-Virumaa Aeroobikakuninganna 2014

Sellel õppeaastal toimus Aeroobikakuninganna konkurss Narva Laste loomemajas 29. novembril.
Aeroobikakuninganna konkursil osalesid regiooni gümnaasiumide 7.-12. klassi tüdrukud, kes on konkursile registreerutud. Iga osaleja sai osavõitja numbrit. Konkurss koosnes neljast voorust. Hindamine ja tulemuste arvestamine oli järgmiste kriteeriumite järgi: liigutuste sooritamise sujuvus ja täpsus,vastupidavus, esteetilisus, emotsionaalsus, artistism ja atraktiivsus. Konkursi võitjad ja finalistid said medalid ja kingitused sponsoritelt.Esindasid meie kooli 8.B klassi õpilased Alina Solovjova,Darja Izumova, 8.A klassi õpilane Anastassia Smirnova. Osalejad esinesid edukalt ja peale selle saavutas Alina Solovjova konkursi finaali tiitli. Õnnitleme kõiki osalejaid suurepärase zumbatantsu puhul, aga ka pedagooge laste ettevalmistamise eest.