10 | 05 | 2024

Elukutsepäev

28.11.2018 toimus Tartu Ülikooli Narva Kolledžis traditsiooniline elukutsepäev, mis oli pühendatud sel aastal kodanikupäevale. Selle ürituse viisid läbi Narva Pähklimäe Gümnaasiumi õpetajad. Elukutsepäeval osalesid 9.klasside õpilased erinevatest koolidest. Kokku oli 5 võistkonda. Meie koolist osales ürituses 5-liikmeline rühm, kuhu kuulusid 9.e klassi õpilased (Eleonora Ahu, Georg Lichtenberg, Vadim Bolšakov, Alina Mihhejeva) ja 9.a klassi õpilane (Evelina Elis Reren). Ürituse kavas olid huvitavad tegevused. Osalejad kuulasid teiste õpilaste ettekandeid, käisid Narva Kolledžis ekskursioonil, intervjueerisid üht eesti keele õpetajat ja jutustasid temast teistele ning osalesid kuuldu põhjal viktoriinis, kus said 2.koha.

Õnnitleme õpilasi!

Eesti keele õpetajad: Jevgenia Kirsanova, Natalja Šubina