06 | 05 | 2024

Janku jutaMatemaatikavõistlus Jänku-Juta

25. märtsist 4. aprillini toimus viktoriinikeskkonnas Tartu Ülikooli teaduskooli poolt korraldatud matemaatikavõistlus Jänku-Juta, mis oli mõeldud 1.–3. klassi õpilastele. 1.E klassi matemaatikasõbrad võtsid võistlusest aktiivselt osa. Matemaatikavõistlusel Jänku-Juta oli kolm vooru. Igas voorus ootas lahendamist seitse ülesannet. Ülesanded olid nii eesti kui vene keeles. Mõned õpilased said osaleda üksikutes voorudes, aga mõned osalesid kõikides. Paremusjärjestus selgitatati välja kolme vooru kokkuvõttes klasside kaupa. Tublimatele jagati e-diplomeid. 1. järgu diplomi sai Maria Petrištševa, tubli tulemuse eest said diplomi Diana Rikkinen, Nika Arsenjeva, Saveli Anissimov. Õnnitleme lapsi ja soovime edu ning kordaminekuid edaspidiseks! Aitäh kõikidele 1.E klassi õpilastele aktiivse osalemise eest ja vanematele, kes toetasid lapsi!

Tulemusi võib vaadata siit: https://www.teaduskool.ut.ee/sites/default/files/teaduskool/ainevoistlused/janku_juta_2021_tulemused_1._klass.pdf